תוכן מקצועי ואיכותי טומן בחובו יתרונות גדולים ומשמש כפלא שמיני של תבל עבור עסקים רבים. תוכן משובח יעשה בדיוק את מה שהוא צריך לעשות ותו לא.

הגברת תנועה באתר, הגדלת מודעות למותג, עלייה מספקת במכירות וקידום האתר בצורה אורגנית (חינמית). אם התוכן עושה את זה – זה כבר לא משנה כמה הוא מבריק. אלא כמה הוא עובד.

אפשר למדוד את זה, להשוות בין פיסות קופי ולבחור את זו שנותנת אקשן. אתם לא צריכים לאהוב את הכתוב, הלקוחות שלכם צריכים לאהוב את הכתוב. איך נדע שהם אוהבים? אם הם מבצעים את הפעולה הרצויה ורוכשים ומכם. 

אם זה נשמע קשה ומסובך, אל חשש. יש אנשים שטובים במכירות וניהול, ויש אנשים שטובים בכתיבה ובשכנוע. בחברת ״קופירייטינג לגאסי״ אנחנו אוהבים לכתוב, וכשאנחנו כותבים, אתה יכול להתרכז בחוזקות האמיתיות שלך ולעסוק במה שאתה באמת אוהב.

 

הזמן תוכן איכותי, מקורי ומשובח

בעברית ובאנגלית, בכל זמן ומכל מקום!

אין צורך להתאמץ להשלים את משימות התוכן של העסק

אנחנו נעשה זאת עבורך בקלות ובמהירות!
לרכישת תוכן

אין צורך להתאמץ להשלים את משימות התוכן שהעסק שלך צריך, אנחנו נעשה זאת במקומך.

אם החלטת שאתה צריך מאמר SEO כדי לקדם את העסק שלך בגוגל, אתה יכול להישען אחורה ואנחנו נכתוב עבורך מאמרים ובלוגים במהירות מרבית ובמקצועיות מיטבית! 

כן, אנחנו מבינים, חשוב לך לקדם את האתר כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים ולהמירם ללקוחות משלמים כדרך הבלוגים, האימיילים, המאמרים, הפוסטים ודפי הנחיתה שחשבת לכתוב.

אל דאגה, אנחנו יודעים לעשות את זה. ספציפית ובמיוחד לתעשייה שלך, בכתיבה איכותית ומדויקת, המשלבת מילות מפתח מקדמות, אסטרטגיות אפקטיביות וכתיבה מכירתית-אישית.

למה לך לעבוד איתנו?

עיצוב ללא שם-2

הליווי האישי ושירות הלקוחות

לפני שנספר לך כמה אנחנו טובים, נספר לך כמה אתה טוב. אתה כל כך טוב, שהחלטנו ללוות אותך לכל אורך התהליך שלך, מבלי להתפשר על המטרות והצרכים שלך. קיבלת צוות של קופירייטרים עם ניסיון בינלאומי שמוכנים ללוות אותך בכל אתגר כתיבתי. 

הליווי שלנו כל כך אישי, שאנחנו נביא את המיקרוסקופים שלנו ונסקור את העסק שלך, נדון בצרכי הקופירייטינג שלך וזאת עוד בשעה הראשונה לשיחתנו, לפני שהתחלנו לעבוד ביחד. ללא עלות. מתנה מהצוות.

המקצועיות והמחקר

אנחנו לא משאירים הרבה לידי הגורל. אנחנו בודקים מה קורה בנישה שלך, עם מי אתה עובד ומה אתה מציע. אנו עושים זאת בשביל לוודא שהתוכן שנכתוב עבורך, מעבר להיותו איכותי, 100% מקורי ומניע לפעולה – מתאים ללקוחות שלך. זה נחמד לכתוב תוכן יפה ומרגש, אך זה אידיאלי לכתוב תוכן שרלוונטי לקהל היעד שלך.

זוהי השאיפה הראשונה של כל קופירייטר. "להיכנס לראש של הלקוח ולהניע לפעולה הרצויה״. אנחנו לא נשלח אנשי מכירות שיעקבו אחר הלקוחות שלך, אלא נחקור לעומק את החשקים והתשוקות שלהם, נבחן את הדיבור והטון, ונעניק להם את מה שהם רוצים לשמוע.

זמני המשלוח המהירים

למדנו המון, צברנו מוניטין ועבדנו עם כל סוגי העסקים! יש לנו ניסיון עשיר מתחת לחגורה וכל מה שאנחנו מבטיחים, אנחנו גם מקיימים. כן, התוכן שנכתוב לך יהיה באיכות מטורפת, כי זה הקטע שלנו. ככה אנחנו עושים עסקים.

בנוסף,התוכן יישלח במהירות. אנחנו לא משחקים עם הזמן שלנו וגם לא עם שלך. אחרי מספר שנים בתחום, אנחנו יודעים להפיק תוכן באופן יעיל ומהיר, ואתה יכול לצפות לקבל את ההזמנה שלך תוך 3 עד 7 ימי עסקים.

ובזמן שאתה ממתין, אתה יכול לפנות אלינו בשאלות ובבקשות. אנחנו זמינים יותר מ-24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע. בקופירייטינג לגאסי אנחנו כאן עבורך! בין אם זה בקשה לתיקון קופי (ללא עלות, עד שתהיה ״100% מרוצה"), ובין אם זה פרויקטים חדשים וסופר מעניינים שזקוקים לתוכן חדש מהניילון – הנה אנחנו!

אתה חשוב לנו. ולכן אנחנו נשתמש בכל אסטרטגיות השכנוע האפקטיביות והיעילות ביותר כדי לעזור לך להגשים את הרווחים שתכננת עבור המוצר/שירות שלך. אנחנו נעשה זאת עבור כל תוכן שתבקש: מאמר, בלוג, אימייל, פוסט, דף נחיתה – בין אם מדובר על 10 שורות או מיליון מילים, בעברית ובאנגלית.

יישום אסטרטגיות מכירתיות

אנחנו לא אוהבים להחמיא לעצמנו, כי קראנו פעם שאין הקופירייטר מעיד על עיסתו. אך אנחנו כן נשתף אותך מה אנחנו עושים ולאן אנחנו מכוונים. בכל תוכן שאנחנו יוצרים יש מטרה.

על מנת להגיע למטרה הזאת אנחנו כותבים אסטרטגית. למעשה, חקרנו במהלך שנותינו מספר אסטרטגיות מכירתיות-מוכחות, שעזרו לנו לעזור ללקוחות שלנו. בסופו של יום, אם המטרה שלך היא:

 1. קידום אורגני מאסיבי במנועי החיפוש של גוגל
 2. העצמת מודעות למותג העסקי
 3. מיצוב כבעל סמכות בתחום הנישתי שלך
 4. קבלת ROI חיובי על השיווק שלך
 5. הגדלת התנועה (טראפיק) באתר

יש לנו דרך לעשות את זה.

המחיר

וכמה התענוג הזה עולה? פחות ממה שחשבת שצוות של קופירייטרים מקצועיים ומנוסים יבקשו. כדי לעבוד איתנו, ההשקעה שלך תהיה 30 אגורות (0.30₪) למילה בלבד!

שירותי כתיבת התוכן כוללים:

 • מחקר מתחרים
 • תוכן מקורי 100%
 • משלוחים מהירים
 • תיקונים ללא הגבלה
 • שירות לקוחות 25/8

כתיבת תוכן וקופירייטינג

באנגלית ובעברית!
0
30
למילה בלבד!
 • תיקונים ללא הגבלה
 • משלוחים סופר מהירים
 • מקצועיות חסרת פשרות

אילו סוגי תכנים ניתן להזמין בקופירייטינג לגאסי?

כלקוח של קופירייטינג לגאסי, ביכולתך לקבל כל סוג של קופי, מכל תחום ובכל אורך.

האם אתה מחפש קופירייטר שידע לכתוב עבורך…

 • קופי לאתר אינטרנט
 • קופי למאמרים ובלוגים (SEO)
 • קופי למודעות וקמפיינים ממומנים
 • קופי לפוסטים ברשתות החברתיות
 • קופי לשיווק וקידום אתרים בגוגל
 • קופי לשמות וסלוגנים
 • קופי למיילים
 • קופי לברושור ופליירים
 • קופי מכירתי
 • קופי לניוזלטרים

 

או כותב תוכן שידע לכתוב עבורך…

 • תוכן לאתר אינטרנט
 • תוכן למאמרים ובלוגים (SEO)
 • תוכן למודעות וקמפיינים ממומנים
 • תוכן לפוסטים ברשתות החברתיות
 • תוכן לשיווק וקידום אתרים בגוגל
 • תוכן לשיווק במייל
 • תוכן לברושור ופליירים

מה ההבדל בין כתיבת תוכן לבין קופירייטינג?

כתיבת תוכן נועדה למלא את האתר במידע, לקדם את האתר בגוגל ולהעניק ערך ללקוח, כמו גם לחנך אותו. אם הלקוח יודע שאתה קיים ושהעסק שלך מציע פתרון בר-קיימא לבעיה פופולרית, הוא לומד מה שבחרת ללמד, ובכך הופך לצרכן מלומד (ונאמן) יותר. באופן ישיר, הוא יקבל בחירות מושכלות יותר, דבר שיסייע לו לרכוש את אותו שירות או מוצר – בעסק שלך.

קופירייטינג נועד למכור ללקוח באמצעות מילים. לא רק ללקוח אחד, אלא לכל הלקוחות בו זמנית ולכל מי שנחשף אליו באותו רגע נתון. קופי הוא כמו סוכן מכירות אישי שמדבר עם כל הלקוחות שלך. הוא לא בהכרח מלמד או מיידע, אם כי זה כמובן חלק מהתהליך.

קופי מתייחס להתנגדויות, שאלות נפוצות, חורים בהשכלה ודורש מחויבות. הלקוח מתבקש לקרוא את השורה הבאה, ולבסוף, לבצע פעולה שתהיה מתאימה לו ולמטרותיו. זה דומה לעבודה עם מדריך אישי שרואה אותך, מבין איפה אתה נמצא ולא עוזב אותך לרגע עד שאתה מגיע ליעד הרצוי.

אם נדמה לך שאתה צריך קופי על פני תוכן, ספציפית לדפי הנחיתה, למיילים ולאתר שלך, יש לך מזל. כי זה בדיוק מה שאנחנו עושים. ואם אתה מעוניין לקדם את האתר שלך בגוגל ולמלא אותו בתכנים כדי לחנך את דעת הלקוח הפוטנציאלי שלך – גם כאן יש לך מזל. כי גם את זה אנחנו מציעים.

ואם אתה רוצה לעשות את זה ברשת החברתית, כי אתה חושב שהלקוחות שלך נמצאים גם שם: גם את זה נוכל לעשות עבורך. בייחוד אם חשוב לך לא לשווק בצורה אגרסיבית, אלא חכמה ומלאת ערך עבור כל מי שנחשף לפרסומים שלך ברשתות החברתיות. הלייקים אמורים לדבר כבר בעד עצמם, אך הלקוחות המשלמים הם האינדיקציה הסופית לכך שעשינו משהו נכון.

עיצוב ללא שם

שירותי קופירייטינג וכתיבת תוכן: באנגלית

ומה אם אתה לא עובד עם לקוחות ישראליים? כנראה שפשוט נצטרך לכתוב לך קופי ותוכן מקצועי באנגלית. וזה בסדר, כי אנחנו עושים את זה ללא שגיאות כתיב, בלי להתפשר על האיכות ובקלות מלאת חן.

אילו שירותי כתיבת תוכן באנגלית תוכל לקבל מקופירייטינג לגאסי:

 • כתיבת תוכן באנגלית לאתר אינטרנט (Website Copywriting)
 • כתיבת תוכן באנגלית למאמרים ובלוגים (Blogs & Articles)
 • כתיבת תוכן באנגלית למודעות וקמפיינים (Creative Copywriting)
 • כתיבת תוכן באנגלית לפוסטים ברשתות החברתיות (Social Media Copywriting)
 • כתיבת תוכן באנגלית לשיווק וקידום אתרים בגוגל (SEO Copywriting)
 • כתיבת תוכן באנגלית לשיווק במייל (Email Copywriting)
 • כתיבת תוכן באנגלית לברושור ופליירים (Brochure & Flyers)
 • ניירות לבנים (White Papers)
 • כתיבת רפאים (Ghostwriting)
 • תסריטי וידאו (Video Scripts)

 

זה לא משנה אם אתה צריך כתיבת תוכן בעברית או קופירייטינג באנגלית  – We got your back.

שאלות נפוצות

בקופירייטינג לגאסי אנו מעסיקים קופירייטרים וכותבי תוכן מקצועיים שמכסים מגוון קטגוריות שונות. בנוסף לעבודה מקצועית, ייחודית ועקבית, הקופירייטרים היצירתיים שלנו מסייעים למחירים לרדת ובאותו זמן גורמים לאיכות – לעלות. בנוסף לכך, בנינו קבוצה של כותבי תוכן מקצועיים שעושים שימוש בתכנים וחומרי לימוד מתקדמים, משתפרים בכתיבה באופן יומיומי ומביאים ערך לשני הצדדים.

חשוב לדעת, שהקופירייטרים המקצועיים שלנו לרוב מרוויחים 30% יותר ממה שהם מרוויחים בפלטפורמות שונות כגון: Upwork, ופייבר.

אנו מציעים תיקונים ללא הגבלה עד שאתה 100% מרוצה. במידה ואתה לא מרוצה מהעבודה שקיבלת, תוכל לבקש תיקון או לממש את האחריות המלאה שתקבל: החזר כספי מלא.

 1. השתמש במערכת הנוחה שלנו בשביל להזמין שירותי קופירייטינג מקצועיים, בכל זמן ומכל מקום.
 2. מלא שאלון קצר בנוגע לפרויקט ולצרכים שלך לאחר ההזמנה.
 3. אנו נשלח אליך את העותקים כעבור מספר ימים.

כמובן שכן! לא רק שאנו עושים מחקר מקדים על התוכן, אנו כוללים מקורות לעובדות ולסטטיסטיקות שאנו מצטטים. בנוסף, נספק תמונות פרימיום איכותיות במידת הצורך וללא תוספת תשלום.

לא! לרוב, אנחנו נשלח לך את התוכן תוך 3-7 ימי עסקים, על בסיס גודל ומורכבות הפרויקט, ולעולם לא נגביל את כמות המילים שתוכל לרכוש.

כל סוג של תוכן ובכל אורך! האם מדובר בתוכן לאתר? במאמרים ובלוגים לקידום אורגני (SEO)? בכתיבת מיילים? ניוזלטרים? ברושור? פליירים? תיאורי מוצר? פוסטים לרשתות חברתיות? כתיבת תסריטי וידאו? קופי לדפי נחיתה? אם כן, תקבל את כל הדברים הללו –במהירות ובמקצועיות חסרת פשרות.

כן. ניתן להזמין תוכן וקופי באנגלית ללא שגיאות כתיב או דקדוק ובאיכות גבוהה. אנחנו עובדים ויוצרים הן בעברית והן באנגלית.

באופן כללי ניתן להגיד שאנו בעולם העסקים למעלה מ-7 שנים והרווחנו את המוניטין שלנו בדם, יזע ולא מעט דמעות.

 

כמה מילים לארוז לך?

אם הגעת עד לפה, ועניין אותך לראות מה אנו מציעים עד כדי כך שאנחנו מתראים גם בשורה הזאת, יש לנו כמה מילים להגיד. אנחנו לא עובדים עם כל אחד, כי אנחנו מאוד מעריכים את העבודה שלנו ורוצים שהיא תגיע לידיים פתוחות ומעריכות.

אם אתה אדם שמעריך קופי טוב ומוכר, החל מהכותרת ועד הקריאה לפעולה, שאוהב מחקר מעמיק של מילות מפתח מקדמות, ובאופן כללי מוכן לקבל עזרה עם האספקט השיווקי הזה של העסק שלך – סביר להניח שיש לנו על מה לדבר.

כל שנותר לך זה ללחוץ כאן ולהזמין שירותי כתיבת תוכן וקופירייטינג מקצועיים – ברמה שעוד לא הכרת! אנחנו מוכנים לעמוד בפני כל אתגר וזמינים לשירותך בכל שעה ומכל מקום, בלילה וביום…